Miejsce w garażu podziemnym, a w zasadzie jego wybór, jest kluczową decyzją, którą należy podjąć podczas inwestycji w mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkania od dewelopera są zazwyczaj sprzedawane wraz z możliwością dokupienia. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku naszych inwestycji. Warto jednak odpowiednio przemyśleć kwestię wyboru odpowiedniego miejsca. W tym tekście przygotowaliśmy dla Ciebie garść podpowiedzi dotyczących tego, na co należy zwrócić uwagę.

Ostatnie mieszkania 3 pokojowe

SPRAWDŹ 98 MIESZKAŃ

Pierwsze mieszkanie dla młodych 2023 – kto może skorzystać z programu?

 

Dlaczego warto zainwestować w miejsca postojowe w garażu podziemnym? Zalet kupna dedykowanego miejsca jest sporo. Przede wszystkim, posiadacz takiego pola ma pewność, że zawsze będzie miał gdzie zaparkować swój pojazd po powrocie do domu. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość polskich rodzin dysponuje co najmniej jednym smochodem. Na starszych osiedlach prowadzi to do olbrzymich problemów z parkowaniem. Możliwość posiadania miejsca w garażu podziemnym jest więc dodatkową zaletą oferowanych przez nas inwestycji, takich jak mieszkania w mieście Poznań – Grunwald.

Warto też wziąć pod uwagę to, że samochód zaparkowany na miejscu postojowym w garażu podziemnym nie jest narażony na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych (podobnie jak wysiadający z niego właściciel). Jest chroniony przed deszczem, śniegiem, gradem czy intensywnym słońcem. Ma to wpływ na przedłużenie jego żywotności.
Zakup odpowiednio dopasowanego miejsca w garażu podziemnym będzie więc bardzo dobrym uzupełnieniem np. inwestycji w trzypokojowe mieszkanie.

Ostatnią zaletą, o której należy wspomnieć, jest możliwość zarabiania na miejscu parkingowym w garażu podziemnym. Jeśli nie posiadasz samochodu albo wolisz go parkować na zewnątrz, możesz wynająć swoje miejsce postojowe w garażu komuś innemu i notować pasywny comiesięczny zysk. Można w ten sposób zyskać dodatkowe środki

Miejsce postojowe w garażu podziemnym – co warto przemyśleć?

Jakie miejsce należy wybrać w garażu podziemnym? Przede wszystkim, w miarę możliwości postaw na miejsce znajdujące się niedaleko windy. O ile krótki spacer po garażu nie wydaje się wielkim problemem, o tyle spacer z ciężkimi zakupami może stać się już dość uciążliwy. Z pewnością warto zwrócić też uwagę na wymiary miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Posiadacze większych samochodów, takich jak np. SUVy mogą mieć problem z zaparkowaniem na każdym polu. Sprawdzenie wymiarów miejsca postojowego w garażu podziemnym jest więc kluczowe. W końcu samochód będzie w tym miejscu parkowany każdego dnia przez wiele lat.

Aspektami, na które nie wszyscy zwracają uwagę, są też: jakość wykonania garażu czy odpowiedni poziom jego wentylacji. Jeśli w podziemiu panuje wilgoć, to może mieć to negatywny wpływ na zaparkowany pojazd. Na szczęście w naszych budynkach, w których wciąż dostępne są lokale np. takie jak to mieszkanie 3–pokojowie w mieście Poznań na sprzedaż, taki problem nie występuje. W garażach zadbano o odpowiedni przepływ powietrza. Jeśli jesteś ciekaw pozostałych zalet naszej oferty, to warto dodać, że te jakościowe rozwiązania są dostępne na korzystnych warunkach finansowych, ponieważ średnia cena mieszkań w mieście Poznań jest niższa od tej w innych miastach wojewódzkich, takich jak Gdańsk, Wrocław czy Kraków.

Decyzja podjęta ? – Napisz do nas!

    *Wyrażenie zgód marketingowych jest niezbędne do wysłania formularza