Mieszkania Poznań – Grunwald

Mieszkania Poznań Grunwald to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają miejsca dla siebie. Nowe inwestycje Poznań są tak zlokalizowane, by osoby, które zdecydują się w nich zamieszkać, miały odpowiedni dostęp do wszystkich usług i miejskiego życia oraz zapewnioną bliskość natury.

NOWOCZESNA
ARCHITEKTURA

Bułgarska 59 to inwestycja, którą zaprojektowano z dbałością o każdy detal. Szlachetne tynki, którymi wykończono elewacje kondygnacji, balkony oraz przeszklone loggia nadają całości nowoczesnego charakteru.

FUNKCJONALNE
UKŁADY MIESZKAŃ

Mieszkania Poznań Grunwald zaplanowano tak, by odpowiadały potrzebom mieszkańców. Nie tylko pod względem metrażu, ale też dostępu do balkonu, ogródka lub tarasu.

BLISKIE SĄSIEDZTWO
TERENÓW ZIELONYCH

Wybierając nowe mieszkania Poznań Grunwald stawiasz na bliskość natury. Jeśli zechcesz odpocząć od miejskiego zgiełku wystarczy udać się do pobliskiego lasku Marcelińskiego lub parku Kasprowicza.

Ostatnie mieszkania 3 pokojowe

SPRAWDŹ 98 MIESZKAŃ

Nowe mieszkania Poznań Grunwald — co mamy Ci do zaoferowania?

Jako deweloper Poznań staramy się spełnić oczekiwania wszystkich osób, które szukają idealnego lokalu do zamieszkania lub przeznaczenia pod wynajem. Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald zachęcają do wyboru swoim metrażem, funkcjonalnym rozkładem, atrakcyjną ceną oraz tym, że zlokalizowane są w miejscu, z którego wszędzie można się z łatwością dostać.

Mieszkania Grunwald Poznań wyróżniają się także nowoczesną architekturą, dzięki której już zewnątrz budynek zachęca do zdecydowania się na zamieszkanie właśnie w tym miejscu.

Mieszkania Poznań Grunwald – 3 pokoje do zamieszkania lub wynajęcia

Na mieszkanie 3 pokojowe Poznań sprzedaż chętnie decydują się zarówno osoby szukające swoich własnych czterech kątów, jak i ci, którzy myślą o kupnie lokalu w celach inwestycyjnych. Bułgarska 59 to miejsce idealne dla tych, którym zależy na dobrym dostępie do miejskiej infrastruktury. Ważne jest jednak to, że mieszkania Poznań Grunwald zapewniają również dostęp do natury. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku osób, którym zależy właśnie na tym, by mieć na co dzień dostęp do miejsca sprzyjającego długim spacerom z dziećmi lub psem i joggingowi. Co więcej, na terenie inwestycji Bułgarska 59 to na jej terenie znajdziesz plac zabaw dla swoich dzieci, gdzie miło spędzicie czas całą rodziną.

Ważne jest również to, że budynek jest dozorowany i monitorowany, co pozwala czuć się bezpieczenie przez cały czas!

Lokalizacja dogodna dla każdego

Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald nadaj się doskonale dla osób, które zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność wnętrze swojego mieszkania, ale też jego otoczenie. Obawiasz się, że dojazd do pracy czy na zakupy zajmie Ci zbyt wiele czasu? Niekoniecznie! Nasze mieszkania Poznań Grunwald są usytuowane w miejscu, z którego łatwo dojedziesz do centrum tramwajem lub autobusem. Mieszkanie właśnie w tej dzielnicy zapewnia też bardzo bliski dostęp do drogi wylotowej z miasta. Jednak by skorzystać z wielu usług, wcale nie musisz wybierać się za daleko. Liczne sklepy, restauracje, a nawet siłownie znajdziesz na miejscu. Twoje pociechy również mogą uczęszczać do placówek edukacyjnych w okolicy — bez potrzeby wożenia ich codziennie gdzieś dalej. Nie zapominajmy też o tym, że nasze nowe inwestycje Poznań znajdują się w niewielkiej odległości od stadionu.

Jeśli interesuje Cię nowe mieszkanie Poznań, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Jesteśmy pewni, że z chęcią zamieszkasz przy Bułgarskiej 59, skąd szybko dojedziesz w każde miejsce, a jednocześnie zyskasz możliwość codziennego obcowania z naturą — w lasku Marcelińskim lub parku Kasprowicza.

DECYZJA PODJETA ?

NAPISZ DO NAS !

PEŁNA INFRASTRUKTURA MIEJSKA
I DOGODNA KOMUNIKACJA

Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej części miasta Poznań (Grunwald), która zapewnia doskonałą komunikację – zarówno w obrębie Poznania, jak i w przypadku podróży poza miasto.

PLAC ZABAW
DLA DZIECI

Aby dać wytchnienie rodzicom na patio powstanie plac zabaw ze specjalnymi atrakcjami dla naszych najmłodszych mieszkańców.

BUDYNEK DOZOROWANY
I MONITOROWANY

Na terenie inwestycji powstanie miejsce dla ochrony oraz system całodobowego monitoringu, aby chronić mieszkańców i ich bliskich.

ZOBACZ NA ŻYWO