Bułgarska59 » MIESZKANIA

Nowe mieszkania Poznań – sprawdź dostępne mieszkania do kupienia

Mieszkanie to inwestycja, na którą decyduje się obecnie coraz więcej osób. Ten niesłabnący trend nie jest niczym zaskakującym. Własne cztery kąty są często gwarancją bezpieczeństwa. Komfortem, dzięki któremu można zapomnieć o niewygodach związanych z wynajmem lub pomieszkiwaniem kątem u rodziny. Własna przestrzeń to marzenie wielu. Teraz możesz je spełnić razem z nami! Poznaj nasze mieszkania na sprzedaż Poznań!

Na początek wyobraźmy sobie rodzinę z dziećmi, która rozgląda się w poszukiwaniu mieszkania do kupienia od dewelopera w Poznaniu. Bułgarska 59 to dla niej doskonała propozycja. Na co z pewnością zwróci uwagę?

Na pewno nie bez znaczenia będzie metraż. Nasza inwestycja proponuje mieszkania Poznań od 25,98 do 71,98 m2, od 1 do 4 pokoi. Różnorodne rozkłady pomieszczeń dają możliwość wyboru odpowiedniego lokalu do swoich potrzeb. Dla kilkuosobowej rodziny wskazany będzie zatem duży metraż i kilka pokoi. Z uwagi na funkcjonalność, nasze mieszkania posiadają salon łączony z aneksem kuchennym i osobne sypialnie.

Mieszkania Poznań przy Bułgarskiej 59 to 3 budynki, składające się z brył o różnych wysokościach. Każde ma od 4 do 14 pięter. Wszystkie z naszych mieszkań, w zależności od położenia na wybranej kondygnacji, posiadają loggię i/lub balkon. Do lokali na parterze przynależą ogródki, niektóre z nich mają też taras. To ważne, zwłaszcza w przypadku rodzin z dziećmi, którym zależy na możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, nawet w inwestycji w centrum miasta. 

Nowe mieszkania Poznań przy ulicy Bułgarskiej 59 to także znakomita propozycja dla singli lub par. W naszej ofercie znajdują się również mniejsze lokale, jedno lub dwupokojowe, które doskonale spełnią oczekiwania osób, poszukujących dla siebie niedużej przestrzeni. To dobry wybór dla aktywnych, którzy chcą zamieszkać blisko centrum, a jednocześnie pozostawać w niedużej odległości od terenów zielonych.

Mieszkania Poznań przy Bułgarskiej 59 mogą być także znakomitą inwestycją dla osób zainteresowanych kupnem lokali, które przeznaczą na długo lub krótkoterminowy wynajem. Atrakcyjna lokalizacja i ciekawa okolica z pewnością przyciągną chętnych, a panorama rozpościerająca się z wyższych pięter niewątpliwie zachwyci osoby rozważające wynajęcie mieszkania Poznań. 

Warto też zaznaczyć, że nasze lokale są niezwykle funkcjonalnie zaprojektowane. Nad rozmieszczeniem pomieszczeń i jak najlepszym zaplanowaniem metrażu pracowało grono specjalistów, którzy dołożyli wszelkich starań, by zadbać o możliwość jak najlepszego wykorzystania dostępnej w mieszkaniach powierzchni użytkowej. Na rzutach widać proponowane przez architektów umeblowanie, zgodne nie tylko z trendami, ale przede wszystkim pozwalające na jak najlepsze wykorzystanie danej przestrzeni.

Wszystkie osoby, które poszukują inwestycji deweloperskich w Poznaniu i chcą dowiedzieć się więcej na temat mieszkań przy Bułgarskiej 59, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania lub umówimy się na prezentację wybranych lokali. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

Decyzja podjęta? – Napisz do nas!