Plusy mieszkania w bloku

Zanim przejdziemy do przedstawienia zalet mieszkania w nowym budownictwie, warto wskazać, dlaczego warto mieszkać w bloku. Najważniejszym powodem jest to, że mieszkając w bloku będziesz mieć do czynienia z lepszą infrastrukturą. Domy i mieszkania wolnostojące są często położone daleko od miasta, a także od sklepów, przedszkoli czy szkół. Mieszkając w bloku, nawet na obrzeżach miasta – wszystko będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Kolejną ważną kwestią jest bezpieczeństwo. Zdecydowana większość bloków posiada monitoring.

Kupno mieszkania od dewelopera – 5 zalet

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy lepiej kupić mieszkanie z rynku wtórnego, czy od dewelopera, służymy pomocą! Nieruchomość z drugiej ręki z pewnością będzie tańsza, jednak zalety mieszkania od dewelopera sprawiają, że warto się nad tym zastanowić bardziej uważnie.

1. Możliwość wykończenia mieszkania od podstaw

Jeśli kupujesz mieszkanie od dewelopera, to urządzanie go według własnego gustu nie będzie stanowiło problemu. Zrobisz to dokładnie tak, jak o tym marzyłeś, bez konieczności dokonywania przeróbek. W przypadku mieszkań z drugiej ręki często okazuje się, że trzeba je remontować od razu po zakupie.

2. Dodatkowe udogodnienia

Do zdecydowanych zalet mieszkania w nowym budownictwie należy też to, że inwestor dba o to, żeby mieszkańcy budynku mogli liczyć na wiele dodatkowych udogodnień. Balkony lub ogródki przy mieszkaniach na parterze, miejsca parkingowe, a w przypadku inwestycji Bułgarska 59 łatwy dostęp do lokali handlowo-usługowych. By skorzystać z wielu usług, wystarczy wyjść z budynku.

3. Niższe opłaty

Dzięki temu, że w nowym budownictwie korzysta się z innowacyjnych rozwiązań, a także materiałów i urządzeń, koszty utrzymania są niższe.

4. Wysoki standard wykończenia

Deweloperzy dbają o to, aby ich inwestycje były jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Wysoki standard wykończenia to jeden z elementów, który przekonuje do zakupu. Klienci mogą liczyć na staranne wykonanie i estetyczne rozwiązania. Dotyczy to całego budynku i osiedla.

5. Większa wartość rynkowa w przypadku chęci sprzedaży

Plusem mieszkania w nowym budownictwie jest też to, że jeśli w przyszłości zechcesz je sprzedać, łatwiej będzie znaleźć chętnego na kupno. Wartość mieszkania, którego jesteś pierwszym właścicielem, będzie też zdecydowanie większa niż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty.

Za tym, żeby zdecydować się na kupno mieszkania od dewelopera przemawia bardzo wiele. Przede wszystkim będziesz jego pierwszym właścicielem, więc urządzisz je od podstaw, zgodnie ze swoimi potrzebami. Mieszkania w nowym budownictwie wiążą się też z dostępem do wielu innych udogodnień i mniejszymi kosztami utrzymania. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, zachęcamy do zdecydowania się na nowe mieszkania od dewelopera w Poznaniu w ramach inwestycji Bułgarska 59.

Ostatnie mieszkania 3 pokojowe

SPRAWDŹ OSTANIE SZTUKI