Bułgarska59 » INWESTYCJA

Nowe mieszkania poznań – sprawdź szczegóły inwestycji na Bułgarskiej 59

Nowe inwestycje Poznań zachęcają do tego, żeby pomyśleć nad zmianą swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania. Marzysz o przytulnym kącie dla swojej rodziny, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z udogodnień, jakie daje miasto? Mieszkania Poznań Grunwald nadają się do tego idealnie.

Budynek C składa się z 4 brył, o urozmaiconym kształcie i zróżnicowanej wysokości – od 4 do aż 14 pięter. Łącznie powstanie w nim 368 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 26 do 72 m2. Większość z nich posiada loggie, balkony, tarasy lub ogródki dla jeszcze większej wygody przyszłych mieszkańców. Na parterze budynków zaplanowano 4 lokale pełniące funkcje handlowo – usługowe.

Trzeci etap inwestycji Bułgarska 59 stanowi doskonałe zwieńczenie kompleksu mieszkaniowego, który już na stałe wpisał się w krajobraz tej części Poznania.
Pierwszy oraz drugi etap inwestycji został już zrealizowany w 100%,natomiast zakończenie budowy trzeciego etapu zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku.

W naszej ofercie znajdują się mieszkania o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach, ponieważ pragniemy, by na Bułgarskiej 59 każdy znalazł coś dla siebie:

  • rodziny z dziećmi lub osoby dopiero planujące założenie rodziny
  • osoby pragnące mieszkać w sąsiedztwie natury, bez konieczności rezygnacji z uroków bliskości centrum miasta młodzi ludzie, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, ceniący sobie łatwy dostęp do edukacji i rozrywki, które oferuje Poznań
  • inwestorzy poszukujący idealnej okazji do ulokowania swojego kapitału.

Poznań nowe inwestycje dla rodzin z dziećmi i nie tylko

Realizowane przez nas w mieście Poznań nowe inwestycje — mieszkania przy ulicy Bułgarskiej 59, to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób mieszkających w pojedynkę. Mieszkania 3-pokojowe Poznań mają bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, co pozwala wygospodarować miejsce na sypialnię, salon, pokój dziecięcy lub nawet biuro! Jeśli więc szukasz mieszkania, które będzie odpowiednie pod względem metrażu i układu pomieszczeń dla Twojej rodziny lub Ciebie samego, zachęcamy do tego, by swoją uwagę zwrócić na nowe inwestycje Poznań. Posiadanie mieszkania na Grunwaldzie jest też bardzo opłacalne pod względem inwestycyjnym. Kupując je z myślą o przeznaczeniu na wynajem, na pewno możesz liczyć na spore zainteresowanie. Dlaczego?

Nowe inwestycje Poznań ze świetną lokalizacją

Nowe mieszkanie Poznań powinno być nie tylko funkcjonalne, ale też znajdować się w miejscu zapewniającym odpowiedni dostęp do wszelkich niezbędnych dla Ciebie miejsc. W ramach naszej nowej inwestycji w Poznaniu możesz na to liczyć. Mieszkania przy Bułgarskiej 59 zapewniają szybki dostęp do sklepów, restauracji, szkół oraz wielu atrakcji, na które można liczyć w tej dzielnicy. Bez problemu dojedziesz również do centrum. Wystarczy, że udasz się na tramwaj lub autobus.

Jako deweloper Poznań, chcemy zapewnić naszym klientom wszystko to, co najlepsze. Zachęcamy do tego, żeby zobaczyć oferty w ramach naszej nowej inwestycji Poznań!

Decyzja podjęta ? – Napisz do nas!

    *Wyrażenie zgód marketingowych jest niezbędne do wysłania formularza