Bułgarska59 » INWESTYCJA

Nowe mieszkania poznań – sprawdź szczegóły inwestycji na Bułgarskiej 59

Budynek C składa się z 4 brył, o urozmaiconym kształcie i zróżnicowanej wysokości – od 4 do aż 14 pięter. Łącznie powstanie w nim 368 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 26 do 72 m2. Większość z nich posiada loggie, balkony, tarasy lub ogródki dla jeszcze większej wygody przyszłych mieszkańców. Na parterze budynków zaplanowano 4 lokale pełniące funkcje handlowo – usługowe.

Trzeci etap inwestycji Bułgarska 59 stanowi doskonałe zwieńczenie kompleksu mieszkaniowego, który już na stałe wpisał się w krajobraz tej części Poznania.
Pierwszy oraz drugi etap inwestycji został już zrealizowany w 100%,natomiast zakończenie budowy trzeciego etapu zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku.

W naszej ofercie znajdują się mieszkania o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach, ponieważ pragniemy, by na Bułgarskiej 59 każdy znalazł coś dla siebie:

  • rodziny z dziećmi lub osoby dopiero planujące założenie rodziny
  • osoby pragnące mieszkać w sąsiedztwie natury, bez konieczności rezygnacji z uroków bliskości centrum miasta młodzi ludzie, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, ceniący sobie łatwy dostęp do edukacji i rozrywki, które oferuje Poznań
  • inwestorzy poszukujący idealnej okazji do ulokowania swojego kapitału.

Decyzja podjęta ? – Napisz do nas!

    *Wyrażenie zgód marketingowych jest niezbędne do wysłania formularza