Zalety mieszkań 3-pokojowych

Trzypokojowe mieszkanie cieszy się na rynku największym zainteresowaniem. Klienci chętnie wybierają właśnie takie nieruchomości przede wszystkim ze względu na liczbę pokoi. Zdarza się, że zależy im właśnie na takim konkretnie rozplanowaniu mieszkania, a dokładny metraż jest mniej znaczącą kwestią.

Zdecydowaną zaletą mieszkań 3-pokojowych jest to, że w takim układzie łatwiej zaaranżujesz przestrzeń, dopasowując ją do potrzeb oraz oczekiwań.

Pokój dzienny może pełnić funkcję salonu i jadalni, a dwa dodatkowe pokoje świetnie sprawdzą się w roli osobnych sypialni — na przykład dla dzieci, albo dla dziecka i rodziców. Co więcej, jeśli potrzebujesz tylko jednej sypialni, drugi pokój daje też możliwość urządzenia prywatnej strefy – gabinetu lub biblioteki. Przestrzeń ta może służyć zarówno do pracy, jak i relaksu.

Z kolei w największym pokoju — z aneksem, dzięki urządzeniu sypialni w pozostałych pomieszczeniach, znajdziesz miejsce na odpowiedniej wielkości stół jadalniany, kącik z telewizorem oraz kanapą dla gości.

Mieszkanie trzypokojowe wyróżnia się też dużą przestronnością. Mieszkając w nim nie będziesz mieć wrażenia przytłoczenia. Co więcej, z racji, że każdy z członków rodziny będzie miał swój kąt, w mieszkaniu łatwiej będzie utrzymać odpowiedni porządek. Jednak to nie jedyne zalety. Mieszkanie 3-pokojowe ma także swoją cenę. W porównaniu do mniejszych lokali, koszt metra kwadratowego mieszkania trzypokojowego jest relatywnie niski. Możesz więc mieć pewność, że w taką nieruchomość naprawdę warto zainwestować.

Dla kogo są mieszkania 3-pokojowe?

Przedstawiliśmy już, co należy do zalet mieszkania trzypokojowego. Pora więc wskazać, dla kogo mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, będą najlepszym wyborem.

Ze względu na plan takiego mieszkania, na pewno dobrze będzie się w nim mieszkało rodzinom z dzieckiem. Osobna sypialnia dla rodziców i dziecka to rozwiązanie idealne. Jeśli jednak masz dwójkę dzieci, trzypokojowe mieszkanie również sprawdzi się doskonale. W takiej sytuacji każda z Twoich pociech — szczególnie jeśli są w różnym wieku, będzie mogła mieć swój własny pokój.

Jeśli chodzi o rodziny z dziećmi, to mieszkania, które oferuje deweloper z Poznania w ramach inwestycji Bułgarska 59, będą świetnym wyborem także ze względu na lokalizację. W okolicy nie brakuje dostępu do ośrodków edukacyjnych, a dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Co więcej, w niewielkim oddaleniu znajduje się Park Kasprowicza i Lasek Marceliński — idealne na rodzinne spacery i obcowanie z naturą.

Mieszkanie trzypokojowe może też odpowiadać małżeństwu oraz osobom samotnym bez dzieci. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na biuro czy po prostu pokój gościnny, z którego będą korzystać odwiedzający Cię znajomi lub rodzina.

Co ważne, nowe mieszkanie w Poznaniu, szczególnie to 3-pokojowe warto rozważyć również pod inwestycję. Jeśli myślisz nad tym, by kupić nieruchomość i udostępnić ją pod wynajem, trzypokojowe mieszkanie powstałe w ramach inwestycji Bułgarska 59 sprawdzi się odpowiednio. Chętnie wynajmą je osoby wpisujące się do wyżej wymienionych grup, których jednak nie stać na kupno własnego mieszkania.

Jeśli interesuje Cię trzypokojowe mieszkanie, sprawdź ofertę Bułgarska 59. Nasze mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie są idealnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które potrzebują większej przestrzeni dla siebie samego. Zamieszkanie w tym miejscu gwarantuje też szybki dostęp do miasta oraz bliskość natury — jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie! 

Ostatnie mieszkania 3 pokojowe

SPRAWDŹ OSTANIE SZTUKI