Mieszkania 3 pokojowe – Poznań

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań sprzedaż to kwestia, którą chętnie z Tobą omówimy. W ramach inwestycji Bułgarska 59 znajdziesz nowe mieszkanie Poznań, które zachwyci Cię zarówno pod względem lokalizacyjnym, jak i wizualnym. Jeśli więc interesują Cię nowe inwestycje Poznań, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

NOWOCZESNA
ARCHITEKTURA

Każde 3 pokojowe mieszkanie oraz budynek, w którym się mieszczą, zaprojektowano tak, by każdy mógł się poczuć tu jak w domu. Okna, przeszkolone loggi oraz balkony sprawiają, że w mieszkaniach jest jasno i przyjemnie.

FUNKCJONALNE
UKŁADY MIESZKAŃ

Mieszkania 3 pokojowe Poznań Grunwald zaplanowano tak, by każdy znalazł w nich swój kąt. Co więcej, mieszkając przy Bułgarskiej 59 możesz też korzystać z balkonu, a decydując się na mieszkanie na parterze zyskasz własny ogródek lub taras.

BLISKIE SĄSIEDZTWO
TERENÓW ZIELONYCH

Inwestycja Bułgarska 59 zlokalizowana jest w miejscu, z którego blisko do lasku Marcelińskiego oraz Parku Kasprowicza. Miło spędzisz w nich czas całą rodziną lub na spacerze z psem.

Ostatnie mieszkania 3 pokojowe

SPRAWDŹ 98 MIESZKAŃ

3-pokojowe mieszkanie Poznań — dla kogo jest dobre?

Jako deweloper Poznań chcemy jak najbardziej wpisać się w oczekiwania naszych klientów. Szczególnym zainteresowaniem wśród nich cieszą się 3 pokojowe mieszkania Poznań. Lokale o właśnie takim ułożeniu są odpowiednie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób mieszkających samodzielnie. Dlaczego?

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald — dla rodzin z dziećmi

Na mieszkania 3-pokojowe chętnie decydują się przede wszystkim pary z dziećmi. Taka liczba pokoi pozwala zadbać o odpowiednią ilość przestrzeni dla każdego. Rodzice i dziecko mogą mieć swój własny pokój, a dodatkowo będzie też przestrzeń do wspólnego spędzania czasu i przyjmowania gości.

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań do mieszkania w pojedynkę

Jeśli mieszkasz w pojedynkę, też możesz potrzebować większej przestrzeni. Jest to szczególnie ważne przy osobach, które pracują zdalnie, spędzają swój czas wolny w domu lub też często przyjmują gości. Mieszkanie 3 pokojowe Poznań, na którego sprzedaż możesz liczyć w ramach inwestycji Bułgarska 59, pozwala wyznaczyć przestrzeń sypialnianą, biurową i do odpoczynku.

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald — doskonała lokalizacja!

Dlaczego warto wybrać 3 pokojowe mieszkanie przy Bułgarskiej 59? To miejsce doskonałe dla osób, które jednocześnie cenią sobie łatwy dostęp do usług i bliskość natury. Jeśli do nich należysz, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na nowe mieszkanie Poznań. Mieszkając przy Bułgarskiej, dzięki bliskiemu usytuowaniu przystanku autobusowego i tramwajowego szybko dotrzesz do centrum miasta, co pozwoli Ci w pełni korzystać z jego atrakcji. Możliwe jednak, że wszystkie swoje potrzeby będziesz w stanie spełnić pozostając na Grunwaldzie. Dzielnica ta obfituje w wiele miejsc usługowych — sklepów, restauracji oraz ośrodków medycznych. Co ważne, w okolicy mieszkań 3-pokojowych – idealnych dla rodzin z dziećmi, znajdują się ośrodki edukacyjne umożliwiające naukę na różnym szczeblu.

Mieszkania Poznań Grunwald sprzyjają też rekreacji — zarówno sportowej, jak i kulturalnej. Wszystko to dzięki zlokalizowaniu budynku blisko:

  • stadionu, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań,
  • klubu B17, w którym odbywają się koncerty topowych artystów,
  • kina Bułgarska 19.

Jeśli więc swój wolny czas lubisz spędzać właśnie w takich miejscach, wybierz mieszkanie 3 pokojowe Poznań w ramach inwestycji Bułgarska 59 i ciesz się z tak dobrego dostępu do wielu obiektów! Co więcej, bardzo blisko obiektu jest również Park Kasprowicza i Lasek Marceliński — miejsca idealne do spacerów z całą rodziną lub porannego joggingu.

Sprawdź dokładny metraż i cenę, w jakiej możesz kupić mieszkanie 3 pokojowe Poznań i zamieszkaj w miejscu idealnym dla Ciebie i Twojej rodziny!

DECYZJA PODJETA ?

NAPISZ DO NAS !

PEŁNA INFRASTRUKTURA MIEJSKA
I DOGODNA KOMUNIKACJA

Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej części miasta Poznań (Grunwald), która zapewnia doskonałą komunikację – zarówno w obrębie Poznania, jak i w przypadku podróży poza miasto.

PLAC ZABAW
DLA DZIECI

Aby dać wytchnienie rodzicom na patio powstanie plac zabaw ze specjalnymi atrakcjami dla naszych najmłodszych mieszkańców.

BUDYNEK DOZOROWANY
I MONITOROWANY

Na terenie inwestycji powstanie miejsce dla ochrony oraz system całodobowego monitoringu, aby chronić mieszkańców i ich bliskich.

ZOBACZ NA ŻYWO