Chcesz kupić mieszkanie, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ważne jest również to, by zarówno wewnątrz, jak i pod względem lokalizacyjnym było ono funkcjonalne. Mieszkania trzypokojowe w ramach inwestycji Bułgarska 59 spełnią pod tym kątem wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź, dlaczego warto zamieszkać właśnie tutaj — na poznańskim Grunwaldzie.

Ostatnie mieszkania 3 pokojowe

SPRAWDŹ 98 MIESZKAŃ

Pierwsze mieszkanie dla młodych 2023 – kto może skorzystać z programu?

 

Trzypokojowe mieszkania w Poznaniu przy Bułgarskiej to bardzo dobry wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw lub też osób mieszkających w pojedynkę. Takie lokale doskonale nadaję się też pod wynajem. Nie chodzi jednak tylko o metraż i układ mieszkania, ale także lokalizację.

Sport i rekreacja

Budynek inwestycji Bułgarska 59 ulokowany jest przy ulicy Bułgarskiej 59. Lokalizacja ta dobrze jest znana szczególnie kibicom piłkarskim, ponieważ w bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się stadion, na którym odbywają się wszystkie ważne rozgrywki. Jeśli chodzi o sport, to przy stadionie INEA zimą działa też lodowisko. Natomiast tym, którzy lubią dbanie o swoją kondycję na co dzień, polecamy trasy rowerowe biegnące przez Lasek Marceliński czy też zapisanie się do pobliskiej siłowni. By móc korzystać z tych aktywności nie trzeba wybierać się poza Grunwald.

W pobliżu znajduje się również Arena hala widowiskowo-sportowa i otaczający ją Park Kasprowicza. Mieszkańcy Bułgarskiej 59 mogą więc liczyć na łatwy dostęp do natury i ciekawych wydarzeń sportowych, a nawet muzycznych.

Dostęp do usług

Myśląc o tym, gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu, warto zastanowić się nad tym, czy wybierając nieruchomość w danym miejscu, będziemy mieć pod ręką wszystko to, co niezbędne nam do codziennego funkcjonowania. Mieszkania na Bułgarskiej 59 znajdują się w niewielkim oddaleniu od przystanków tramwajowych i autobusowych. Ten, z którego odjeżdżają autobusy znajduje się tuż przy inwestycji. Natomiast przystanki tramwajowe zlokalizowane są w okolicach stadionu. Dzięki temu bardzo szybko można dostać się do centrum. Jednak w pobliżu osiedla zlokalizowane są sklepy spożywcze i supermarkety, w których w każdej chwili można zrobić niezbędne zakupy. W pobliżu osiedla jest ich co najmniej 6, a zagłębiając się w dalsze uliczki można znaleźć ich jeszcze więcej!

Lokalizacja ta sprzyja też łatwemu dostępowi do takich specjalistów jak dermatolog czy endokrynolog oraz Wielkopolskiego Oddziału NFZ i prywatnej lecznicy Certus. Przy ulicy Rycerskiej znajduje się też Centrum Zdrowia ASGO, a na ulicy Grunwaldzkiej szpital kliniczny Uniwersytetu Medycznego. Możesz więc mieć pewność, że w przypadku takiej potrzeby uzyskasz odpowiednią pomoc, a w jednej z pobliskich aptek zaopatrzysz się w niezbędne lekarstwa bez potrzeby wyprawy do centrum.

Jednostki edukacyjne

Być może wydaje Ci się, że mieszkając na obrzeżach trzeba liczyć się z codziennym dowożeniem dzieci do przedszkola czy szkoły. Nic bardziej mylnego. Możesz skorzystać z ośrodków edukacyjnych w okolicy. Najbliżej mieszkań, które wybudował deweloper z Poznania, znajduje się Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji, Zespół Szkół Ekonomicznych oraz szkoła podstawowa nr 74. Nieco dalej jest kolejna szkoła podstawowa oraz XI Liceum Ogólnokształcące, a także Zespół Szkół Budowlanych i gimnazjum społeczne, a nawet wege przedszkole. Poza tym znajdziesz tu też kilka żłobków — odpowiednich dla maluchów Jak widać, w okolicy Bułgarskiej 59 nie brakuje możliwości na rozwój i odpowiednią opiekę dla dzieci.

Kultura i restauracje

Grunwald może pochwalić się także atrakcyjnym zapleczem kulinarnym. Kuchnia włoska, czyli tak uwielbiane przez wszystkich makarony i pizze to nie wszystko, na co można liczyć w tej okolicy. 109 za rogiem to restauracja, w której poza jedzeniem gwarantowane są prawdziwe przeżycia artystyczne. Z kolei przy restauracji Fart znajdują się korty tenisowe — dobra okazja do tego, by aktywność sportową połączyć z pyszną ucztą. Z kolei jeśli zechcesz nadrobić zaległości filmowe, warto wybrać się do pobliskiego kina — Bułgarska 19. Podobnie jak inne kina studyjne ma ono swój niepowtarzalny klimat, który zachwyca każdego!

Jak widzisz, Bułgarska 59 znajduje się w świetnej lokalizacji. Jeśli zamieszkasz w tym miejscu, zyskasz dostęp do naprawdę wielu obiektów. Zarówno tych usługowych, jak i edukacyjnych oraz kulturalnych. Sprawdź, jaka jest cena mieszkań w Poznaniu i przekonaj się, że inwestycja w mieszkania od dewelopera przy Bułgarskiej, naprawdę się opłaca!

Decyzja podjęta ? – Napisz do nas!

    *Wyrażenie zgód marketingowych jest niezbędne do wysłania formularza