Zainwestuj w Bułgarską i wybierz jedną z wielu dróg zysku

O naszej inwestycji przy Bułgarskiej 59 jest głośno w Internecie! Zapraszamy do czytania:

Warszawski Deweloper SJM Apartaments Sp. z o.o. realizuje inwestycję przy ulicy Bułgarskiej 59 w Poznaniu. Zakończenie budowy apartamentowca na poznańskim Grunwaldzie jest planowane na I kwartał 2018 roku. To doskonała okazja na mądre ulokowanie pieniędzy.

Bułgarska 59 będzie wygodnym kompleksem mieszkaniowym. W pierwszej fazie prac inwestor planuje budowę dwóch gmachów (A i B1). Budynki mają mieć do 16 kondygnacji. Łącznie w tym etapie powstanie 180 lokali. Dla dzieci przygotowano przestronny plac zabaw. Zmotoryzowani będą mieli możliwość zostawiania swoich pojazdów w garażu podziemnym (zaplanowano tu 361 miejsc postojowych) albo na parkingu naziemnym oddzielonym ogrodzeniem (tu zmieści się kolejne 89 samochodów). Teren jest chroniony całodobowo. Wygodę zapiewniają przestronne hole i klatki schodowe (z windami), wszystko przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Chętnych do inwestowania przyciąga również fakt, że można tutaj ulokować pieniądze nie tylko w apartamenty, ale również w lokale usługowe, które mogą dawać wymierne zyski.

Ceny zaczynają się od 5500 zł/m2. Można więc okazyjnie nabyć „M” w dogodnej lokalizacji. Warto wziąć pod uwagę inwestycję Bułgarska 59 w poszukiwaniach idealnych czterech kątów i miejsc do rozwijania własnego biznesu.

Źródło: DOPOZNANIA.PL