Przy ulicy Bułgarskiej 59 w Poznaniu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. To nowa oferta na rynku nieruchomości w Poznaniu. W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki znajdujące się bezpośrednio przy ulicy Bułgarskiej. Budynek A o wysokości 48,88m składający się z 16 kondygnacji oraz budynek B1 o wysokości 48,67m, na który składa się część z 6 kondygnacji oraz część wysoka z 16 kondygnacji. W budynkach na poziomie parteru zlokalizowano funkcje handlowo-usługowe a powyżej zaprojektowano 180 mieszkań.

Przeszklony usługowy parter dostępny jest głównie od strony ulicy Bułgarskiej, z kolei dostęp do kondygnacji mieszkalnych zapewniono bezpośrednio z garażu podziemnego oraz od strony dziedzińca, poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.

Wewnątrz osiedla zaprojektowany został dziedziniec z przyjemną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci. Cały kompleks będzie charakteryzował się zabudową wysoką, ogrodzoną i chronioną, z kontrolą dostępu. Wszystkie przestrzenie ogólnodostępne wokół budynków zagospodarowano zielenią w donicach, trawnikami, drzewami i krzewami, chodnikami z kostki pozbruk, rampami i schodami z prefabrykowanych elementów betonowych wykończonych żywica oraz wyposażono w ławki, kosze na śmieci, piaskownice, huśtawki i elementy oświetlenia wewnętrznego dziedzińca.

Więcej o inwestycji

NOWOCZESNY PROJEKT

Cały kompleks wyszedł spod deski kreślarskiej jednego z najlepszych Poznańskich architektów – Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Są oni autorami wielu prestiżowych projektów powstałych w całej Polsce, jak i laureatami wielu nagród w tym tak uznanych jak International Property Awards.

W tym projekcie wykorzystano przestrzeń tak, by każdy poczuł się tu jak w domu, mając jednocześnie świadomość tego, że mieszka w dużym nowoczesnym kompleksie znajdującym się blisko centrum oraz terenów zielonych. Projektanci wykorzystali nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Elewacje kondygnacji mieszkalnych wykończone są szlachetnymi tynkami a we fragmentach okładzinami elewacyjnymi. Równomierny rytm okien, balkonów i przeszklonych loggii zapewnia szeroką perspektywę i jasne światło w lokalach mieszkalnych.

Większość lokali mieszkalnych posiada balkon, taras lub loggię, wydzielone balustradami pełnymi oraz balustradami szklanymi.

Lokale wyposażone są w wodę zimna i ciepłą, kanalizację, instalację elektryczną, instalację niskoprądową, wentylację wywiewną mechaniczną z pomieszczeń łazienek, wc, kuchni oraz od okapów kuchennych, orurowanie dla instalacji telefonicznej , RTV oraz instalację domofonową.

Więcej o projekcie

OBSŁUGA SPRZEDAŻY

Za sprzedaż osiedla Bułgarska 59 odpowiada firma Equal Capital. Jako grupa kapitałowa została stworzona z wyjątkową koncentracją na dostarczaniu inwestorom najwyższej jakości produktów w obszarze nieruchomości. Dokonując rygorystycznego badania rynku oferuje wyselekcjonowane rozwiązania inwestycyjne w segmencie: Mikro-Akademiki, nieruchomości inwestycyjne, grunty inwestycyjne, apart hotele.

Kontakt
 

LOKALIZACJA

Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej części miasta, która łączy doskonałą komunikację z centrum oraz bliskość terenów zielonych Lasu Marcelin i Golęcińskiego Klina Zieleni. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonała komunikację - zarówno w obrębie Poznania, jak i w przypadku podróży poza miasto.

Apartamenty usytuowane są między kluczowymi miejskimi arteriami, w bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy znajduje się wiele sklepów i restauracji a niedaleko nowoczesny stadion drużyny Lech Poznań.

Pokaż mapę lokalizacji

Zarządzający Projektem

Wszystkimi pracami budowlanymi związanymi z inwestycją przy Bułgarskiej 59 zajmuje się firma APP-Projekt. Jest to jedna z czołowych firm inżynierskich działająca na polskim rynku od 2005 roku. Posiadając biura w czterech miastach (Warszawa, Poznań, Wrocław, Szczecin) świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. APP-Projekt jest członkiem Rider Levett Bucknall – międzynarodowej organizacji oferującej pełen zakres usług w branży nieruchomości i budownictwa. APP-Projekt pisze o sobie w ten sposób:

“Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów wszystkich branż wspomaganych przez architektów, urbanistów, ekonomistów i personel administracyjny. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół wykorzystywał w pełni swoją wiedzę i umiejętności, gwarantując Państwu, że terminy są dotrzymane, koszty pod kontrolą a sukces końcowy zapewniony.

Więcej o firmie

Galeria

W tym miejscu sukcesywnie dodawane będą wizualizacje, zdjęcia z postępu prac budowy oraz zdjęcia związane z projektem Bułgarska 59. Pokażemy standard mieszkań, zdjęcia nieruchomości oraz to jak przyjazny jest Grunwald i okolice.

W celu zapoznania się ze zdjęciami proszę wcisnąć duże zdjęcie obok i przeglądać zawartość.

Galeria