Zainwestuj w mieszkania przy Bułgarskiej 59!

Szukasz najlepszego sposobu na ulokowanie swoich pieniędzy? Potrzebujesz bezpiecznego wariantu, który przyniesie Ci realny zysk? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Kup mieszkanie na wynajem przy ulicy Bułgarskiej 59 i zostań inwestorem na rynku nieruchomości w Poznaniu.

Inwestycja w nieruchomości to doskonały pomysł na ulokowanie wolnych środków. Oto kilka powodów:

- Rosnące przychody z wynajmu. Z roku na rok rośnie cena wynajmu 1m2 powierzchni w Polsce i wszystko wskazuje na, że ten trend jeszcze długo się utrzyma.

- Chętnych na wynajem nie brakuje. Młodzi ludzie coraz bardziej sceptycznie podchodzą do zakupu własnego mieszkania, co związane jest z chęcią podróżowania, częstymi zmianami pracy oraz późny zakładaniem rodziny. Te czynniki powodują, że młodzi ludzie są bardziej zainteresowani wynajmem mieszkań.

- Znaczna stopa zwrotu przy niskim ryzyku. Roczna stopa zwrotu z nieruchomości wynosi ponad 4%, to o wiele więcej niż możesz uzyskać zakładając lokatę bankową lub kupując obligacje. Co więcej, inwestycja w nieruchomości jest wyjątkowo bezpieczna, więc ryzyko utraty zainwestowanych środków praktycznie nie istnieje.

- Potrzebujesz gotówki - sprzedaj z zyskiem. Ceny mieszkań na rynku wtórnym rosną, dlatego kupując nieruchomość dzisiaj możesz osiągnąć zysk ze sprzedaży w przyszłości. A sprzedając mieszkanie po 5 latach od zakupy unikniesz podatku od sprzedaży. 

Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Cię, że inwestycja w nieruchomości to dobry pomysł na biznes, musisz wiedzieć, że mieszkania z I etapu możesz kupić w bardzo atrakcyjnej cenie!

Nowe mieszkania Poznań - nie czekaj i już dziś zadzwoń do BIURA SPRZEDAŻY: 537 537 059.